O nas

QualiTiM jest dynamiczną i pełną pasji firmą specjalizującą się w zakresie rozrywki estradowo-koncertowej. Tworzymy wyjątkowe doświadczenia, które pozostają w pamięci uczestników na długo.

Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia w branży eventowej i mamy na swoim koncie ponad 2000 zorganizowanych wydarzeń tj.: występ kabaretowe, stand- upy oraz koncerty.

Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych usług. Dążymy do tego, aby każde wydarzenie, które organizujemy, było niepowtarzalne. W każdym z nich stawiamy na doskonałość w planowaniu, projektowaniu i realizacji, dbając o najmniejsze detale, aby każdy moment był niezapomniany. Tworzymy atmosferę, w której publiczność może oderwać się od codziennych trosk i oddać się pełnej radości chwili.

Nasz zespół składa się z doświadczonych i ambitnych specjalistów z mnóstwem pozytywnej energii i zapału do podejmowania nowych, nawet najtrudniejszych wyzwań. W naszej firmie zatrudniamy zespół profesjonalistów, którzy z pasją tworzą wyjątkowe wydarzenia. Kreatywność, zaangażowanie i precyzja są naszymi mocnymi stronami.

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” to zasada, którą kierujemy się na co dzień.